16.11.2018

Miło nam poinformować, że po raz kolejny uczestniczyliśmy w seminarium Spektrochem, które odbyło się 14-15 listopada 2018 w Czeladzi.
Mieliśmy przyjemność przedstawić wraz z naszym partnerem firmą X-rite najnowsze rozwiązania dotyczące spektrofotometrów oraz oprogramowania do zarządzania kolorami.

Seminaria Spektrochemu to cykl konferencji odbywających się raz w roku dla specjalistów z działów R&D i KJ producentów farb, lakierów i tynków wodorozcieńczalnych dyspersyjnych.
To event, który przygotowany jest w 100% w oparciu o badania przeprowadzone w laboratorium R&D Spektrochemu – jednego z najbardziej zaawansowanych laboratoriów farb i lakierów w Europie.

 


10.01.2018

Miło nam poinformować, że od stycznia 2018 zostaliśmy dystrybutorem firmy X-rite w Polsce.
X-Rite, Inc. jest producentem produktów do pomiaru i zarządzania kolorami. W swojej bogatej ofercie posiada najnowsze rozwiązania z dziedziny spektrofotometrów przenośny, stacjonarnych, kabin oświetleniowych oraz oprogramowania do zarządzania kolorami.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

 

 


12.04.2017

Miło nam poinformować, że byliśmy obecni na targach European Coating Show odbywających się w Norymberdze.
Na naszym stoisku zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązana z dziedziny kontroli jakości farb i powłok. Dzięki zaawansowanym pracą nad poprawą jakości, nasze urządzenia stały się jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku.
Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze ulepszone grindometry, piknometry, kubki wypływowe, miernik oporności, aplikatory manualne i wiele innych.
Podczas licznych rozmów z naszymi klientami, staraliśmy się zaproponować najlepsze rozwiązania z zakresu kontroli jakości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na targach ECS. Do zobaczenia w kolejnej edycji.


23.01.2017 
Otwarcie nowej strony internetowej

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do wizyty na naszej nowej stronie internetowej, prezentującej usługi naszej firmy, jej misję i cele. Znajdziecie Państwo zaktualizowaną ofertę instrumentów laboratoryjnych oraz wszelką potrzebną wiedzę na temat ich zastosowania.
Zapraszamy do współpracy z firmą JB-Labotech.

Z poważaniem,
Juliusz Burek

 


18.11.2016     
VIII SEMINARIUM SPEKTROCHEMU

Miło nam poinformować, że po raz drugi z rzędu uczestniczyliśmy w seminarium Spektrochemu w Czeladzi.
W trakcie odbywającego się VIII Seminarium mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz nowy sprzęt laboratoryjny oraz podzielić się wiedzą na temat nowych technologii.
Dziękujemy Panu Arturowi Pałaszowi za jak zwykle bardzo miłe przyjęcie.

Krótka relacja z VIII Seminarium Spektrochemu:

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.pl

 

Początek strony