Manualne oraz automatyczne aplikatory, aplikatory typu czworokątne, BIRD, BAKER, Wałki do nakładania spiralnego. Aplikatory znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonywanie dokładnych i powtarzalnych wymazów, nanoszenia warstw farby, powlekania itp. Znajdują zastosowanie w działach kontroli jakości, jednostkach badawczo-rozwojowych. Są pomocne przy testach na nieprzezroczystość, dobieraniu kolorów itp. W ofercie posiadamy zarówno aplikatory ręczne do uzyskania najbardziej jednorodnej powłoki na pasku aplikacji jaki i automatyczne, które są bardziej elastyczne, bardziej praktyczne oraz ekonomiczniejsze z możliwością regulacji grubości.

Aplikatory spiralne / Wałki do nakładania spiralnego

Wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na kwasy i zasady. Aplikatory umożliwiają nakładanie bardzo cienkich warstw (papier, plastik).

Aplikator walcowy typu BIRD

Wykonany ze stali nierdzewnej, odporny na kwasy i zasady. Aplikatory z korpusem o kształcie pryzmatu opartego na bokach o płaskich krawędziach.

Aplikator ramkowy / czworokątny

Wielofunkcyjny aplikator z czterema stronami do nakładania filmu w czterech różnych zdefiniowanych grubościach. Standardowa szerokość użytkowania wynosi 60mm.

Aplikator mikrometryczny

Posiadamy wszelkie akcesoria do wszystkich urządzeń Taber. Z racji dużego asortymentu prosimy o kontakt. Dobierzemy odpowiednie akcesoria do Państwa potrzeb.

2. Cyfrowy aplikator mikrometryczny

Aplikator mikrometryczny został zaprojektowany zgodnie z normą ASTM D823E. Zbudowany jest z dwóch precyzyjnych mikrometrów cyfrowych oraz wysokiej precyzji ostrza oraz specjalnej aluminiowej ramki bez przegrody.

Aplikator sztabkowy typu Baker

Aplikator cylindryczny z czteroma zdefiniowanymi grubościami: 30, 60, 90 i 120 mikronów. Przydatny do szerokiej gamy produktów na płaskie i względnie twarde podłoża.

Uniwersalny aplikator sztabkowy typu Baker

Aplikator warstwowy o regulowanej wysokości i regulacji mimośrodowej.

Uniwersalny aplikator 

Aplikator do uniwersalnego zastosowania z regulowaną wysokością szczeliny

Aplikator typu Cube

Aplikator CUBE jest wykonany z utwardzonej stali nierdzewnej. Fazowana pod płaskim katem krawędź pozwala na wykonanie filmu z badanego materiału o szerokości 12 mm.

Uchwyt na aplikatory spiralne/ wałki spiralne

Jest to uchwyt do wielu rodzajów aplikatorów spiralnych. Dzięki uchwytowi proces aplikacji staje się precyzyjniejszy.

Płytka wspomagająca nakładanie farb

Idealnie sprawdza się podczas użytkowania z wieloma aplikatorami manualnymi.

Aplikator automatyczny CX

Napędzany silnikiem aplikator CX jest idealny do dokładnego i powtarzalnego nakładania powłok, klejów i podobnych produktów.

Aplikator Automatyczny BV

Automatyczny aplikator BV to bardzo precyzyjne urządzenie wykonanej z najlepszej jakości materiałów.

 Aplikator Automatyczny ATX

Służy do przygotowania szerokiej gamy próbek produktów w farbach, lakierach i klejach.

 Aplikator typu WASAG

Aplikator ma zastosowanie do dokładnego nanoszenia farb i lakierów.

Aplikator rozlewności i ściekalności

Tester rozlewności i ściekalności to prosty aplikator dzięki któremu możliwe jest szybkie przeprowadzenie testu porównawczego właściwości rozlewności jak i ściekalności w czasie pomiędzy nałożeniem a schnięciem warstwy.

Grindometr JB 3000

Precyzyjny grindometr według Hegmanna do określania stopnia rozdrobnienia materiałów powłokowych, farb drukarskich, past i podobnych produktów.

Aplikator mikrometryczny BV

Jest to urządzenie bardzo czułe ze względu na swoją budowę, składa się z dwóch śrub mikrometrycznych oraz ostrza co pozwala na bardzo precyzyjną pracę.

Aplikator do nakładania warstw/ spiralny

Aplikator spiralny nowej generacji przeznaczony jest do nanoszenia farb i powłok lakierowych o określonej grubości na elastyczne materiały takie jak papier, tektura, tekstylia, skóra o równej i gładkiej powierzchni.

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.pl

 

Początek strony