Grubość powłoki  jest kluczowym parametrem dla zapewnienia jakości i trwałości zarówno powłoki jak i jego podłoża.
Rejestratory temperatury i wilgotności, termometry, higrometry, termo-higrometry, analizatory wilgotności, mierniki warunków środowiskowych…
W ofercie mamy szeroki wybór mierników do mierzenia grubości suchych powłok.  Zdecydowana większość produktów w naszej ofercie to przyrządy cyfrowe z wbudowanym zespołem sond w celu osiągnięcia wygodnego pomiaru i ergonomicznej pracy. Posiadamy również rozbudowane urządzenia z rozbudowanymi i specjalistycznymi zespołami sond docierających do trudno dostępnych miejsc. Najprostszą i najczęstszą jednostką jest FE do żelaza i stali. Do pomiaru powłok w porównaniu  z innymi metalami( np. aluminium) istnieją specjalne jednostki dla niemagnetycznych metali (N) lub system FN do magnetycznych i niemagnetycznych metali.

Urządzenia ultradźwiękowe oraz systemy destrukcji  takie jak PIG muszą być używane do pomiaru powłok na podłożach niemetalowych. Inną ważną techniką jest pomiar grubości mokrej powłoki przed suszeniem. Nie jest to aż tak precyzyjna metoda, ale pozwala na osiągnięcie końcowego wyniku, bez konieczności czekania na całkowite wyschnięcie.


Grubości materiałów

W ofercie posiadamy wiele mierników do badania grubości materiałów: Positector UTG, Ultradźwiękowe mierniki serii MX.

Grubość powłok suchych

W ofercie posiadamy szeroki wybór mierników do pomiaru grubości powłok suchych: Positector serii 6000, PosiPen, Positest F/FM i wiele innych.


Grubość powłok mokrych

Wachlarz urządzeń do pomiaru grubości powłok mokrych. W ofercie posiadamy wiele rodzajów Grzebieni oraz Krążków pomiarowych.

Grubość powłok suchych na podłożach niemetalicznych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mierniki takie jak Positector 200 czy mierniki grubości powłok na podłożach drewnianych, betonowych, plastikowych i innych...
 
 

 

 

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.pl

 

Początek strony