PosiTector SmartLink razem z darmową aplikacją mobilną zamienią Twój telefon komórkowy lub tablet w wirtualny miernik PosiTector. Bezprzewodowo łączy sondy PosiTector z urządzeniami Apple iOS lub Android. Wykorzystaj w pełni prostotę i użyteczność swojego telefonu- w tym ekran dotykowy, klawiaturę, mikrofon, kamerę, e-mail, WiFi, Bluetooth, narzędzia dyktowania i wiele innych. Wystarczy podpiąć specjalny adapter do sondy, który połączy się bezprzewodowo (Bluetooth) ze specjalną aplikacją na smartfonie lub tablecie. Należy ją zainstalować przed rozpoczęciem pracy. Po jej uruchomieniu urządzenie pełni rolę miernika, który wyświetla i przechowuje dane, umożliwia tworzenie raportów, prezentuje wykresy i dane statystyczne.

W tej wersji zestaw kontrolno-pomiarowy tworzą:

  • sonda
  • specjalny adapter PosiTector SmartLinkTM dołączany do sondy
  • bezpłatna aplikacja instalowana na smartfonie lub tablecie.

Adapter łączy się z następującymi sondami mierników PosiTector: do pomiaru grubości powłok, warunków klimatycznych i profilu powierzchni.

Galeria:

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.eu

 

Początek strony