W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele mierników do badania kolorów i połysku: spektrofotometry, kolorymetry, karty RAL, połyskomierze, reflektometry i wiele innych.
Posiadamy urządzenia najbardziej znanych i renomowanych producentów: X-Rite, Rhopoint, RAL, Hach i Delta. Instrumenty znajdują zastosowanie we wszystkich branżach: farby, lakiery, żywice, tworzywa sztuczne, motoryzacja, aeronautyka, jachty czy oznakowanie dróg.Spektrofotometry X-RITE

Posiadamy przenośne spektrofotometry, Bench topy oraz inne urządzenia X-RITE – lidera na rynku w dziedzinie instrumentów do badania kolorów.


Spektrofotometry i kolorymetry  LICO do kontroli kolorów cieczy

W ofercie posiadamy również spektrofotometry, które wykorzystywane są do kontroli kolorów cieczy.


Komory Świetlne

W ofercie posiadamy referencyjne komory świetlne dedykowana do wzrokowej kontroli jakości. Komory o różnych wielkościach oraz warunkach oświetlenia. Komory z przeznaczeniem dla przemysłu motoryzacyjnego i nie tylko.

 Karty kolorów RAL, Pantone, Munsell oraz NCS

W ofercie posiadamy wszelkie rodzaje kart RAL, Pantone i NCS. Na stronie nie są uwzględnione wszystkie rodzaje kart kolorów.W razie zainteresowania prosimy o kontakt, a dopasujemy odpowiednie karty do Państwa potrzeb.


Połyskomierze RHOPOINT

W naszej ofercie posiadamy połyskomierze Rhopoint, które określają połysk, zamglenie oraz tzw. pomarańczową skórkę. Dostępnych jest wiele modeli do różnych zastosowań.Reflektometry

Urządzenia do określenia całkowitej ilości odbitego od powierzchni materiału światła słonecznego (TSR – czyli Total Solar Reflectance).

 

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.pl

 

Początek strony