W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele mierników do badania kolorów i połysku: spektrofotometry, kolorymetry, karty RAL, połyskomierze, reflektometry i wiele innych.
Posiadamy urządzenia najbardziej znanych i renomowanych producentów: X-Rite, Rhopoint, RAL, Hach i Delta. Instrumenty znajdują zastosowanie we wszystkich branżach: farby, lakiery, żywice, tworzywa sztuczne, motoryzacja, aeronautyka, jachty czy oznakowanie dróg.Spektrofotometry X-RITE

Posiadamy przenośne spektrofotometry, Bench topy oraz inne urządzenia X-RITE – lidera na rynku w dziedzinie instrumentów do badania kolorów.


Spektrofotometry i kolorymetry  LICO do kontroli kolorów cieczy

W ofercie posiadamy również spektrofotometry, które wykorzystywane są do kontroli kolorów cieczy.


Komory Świetlne

W ofercie posiadamy referencyjne komory świetlne dedykowana do wzrokowej kontroli jakości. Komory o różnych wielkościach oraz warunkach oświetlenia. Komory z przeznaczeniem dla przemysłu motoryzacyjnego i nie tylko.

 Karty kolorów RAL, Pantone, Munsell oraz NCS

W ofercie posiadamy wszelkie rodzaje kart RAL, Pantone i NCS. Na stronie nie są uwzględnione wszystkie rodzaje kart kolorów.W razie zainteresowania prosimy o kontakt, a dopasujemy odpowiednie karty do Państwa potrzeb.


Połyskomierze RHOPOINT

W naszej ofercie posiadamy połyskomierze Rhopoint, które określają połysk, zamglenie oraz tzw. pomarańczową skórkę. Dostępnych jest wiele modeli do różnych zastosowań.Retroreflektometry- badanie odblaskowości poziomowego i pionowego oznakowanie znaków i dróg.

Retroreflektometry pozwalają sprawdzić, czy znaki drogowe i sygnalizacja są widoczne przez kierowców zarówno w dzień iw nocy, i pomagają w utrzymaniu właściwego bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.pl

 

Początek strony