W naszej ofercie posiadamy połyskomierze Rhopoint, które określają połysk, zamglenie oraz tzw. pomarańczową skórkę. Dostępnych jest wiele modeli do różnych zastosowań.Rhopoint IQ Flex

Połyskomierz IQ Flex przeznaczony do pomiaru małych, wypukłych jak i zakrzywionych elementów.


Połyskomierz Novo-Curve

Stacjonarny aparat do pomiaru połysku przy 60°. Dzięki małej szczelinie pomiarowej przeznaczony przede wszystkim do pomiaru małych lub zakrzywionych powierzchni, które nie mogą być mierzone za pomocą tradycyjnych mierników przenośnych o standardowych oknach pomiarowych.


Połyskomierz Novo Shade Duo

To nowoczesne urządzenie, które może być stosowane do oceny odcieni powierzchni (proste oznaczenie koloru na podstawie jasności / ciemności) lub utlenianie powierzchni, a także przejrzystość powłoki czy tworzyw sztucznych.

 Połyskomierz Rhopoint iQ

Jest to nowoczesny oraz klasyczny połyskomierz w dwóch możliwych opcjach: 20/60° oraz 20/60/85°. Rhopoint IQ mierzy połysk pod kątami 20/60/85°, zmętnienie, parametry RIQ, DOI ,  RSPEC oraz  Profil goniofotometryczny.


Połyskomierz Novo-Gloss

Połyskomierz Novo-Gloss jest  najpopularniejszym urządzeniem do pomiaru połysku powierzchni. Dostępny jest w trzech opcjach: pomiar 20°/60° , 60° oraz   20°/60°/85°.Optimap PSD

Optimap jest pierwszym przenośnym narzędziem do mapowania i pomiaru powierzchni tekstury. Urządzenie dzięki najnowszej technologii jest w stanie podejmować szybkie, obiektywne, pełne pomiary na dużych obszarach.

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.eu

 

Początek strony