Spektrofotometry stacjonarne

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli spektrofotometrów stacjonarnych, które mają zastosowanie od formułowania kolorów aż po kontrolę jakości. Urządzenia te cechuje najwyższa precyzja, spójność, a także dokładność.

Spektrofotometr stacjonarny MetaVue™

Jest to najnowsze urządzenie X-rite o doskonałej wydajności i ekstremalnej wszechstronności. Ten bezdotykowy spektrofotometr to najlepsze rozwiązanie dla rynku detalicznego farb.

Spektrofotometry stacjonarne z serii X-Rite Ci7x

To jedne z najnowocześniejszych spektrofotometrów stacjonarnych obecnie dostępnych na rynku. Spektrofotometry X-Rite Ci7x dedykowane są dla profesjonalistów, którzy chcą osiągnąć doskonałe odwzorowanie kolorów.

Spektrofotometry stacjonarne z serii Ci4200/Ci4200 UV

To łatwe w obsłudze urządzenie Ci4200 jest niedrogim spektrofotometrem stacjonarnym dla małych i średnich producentów w wielu gałęziach przemysłu, którzy aspirują do wdrożenia wyższego stopnia formułowania barw i kontroli jakości koloru w procesie ich wytwarzania i produkcji.

Spektrofotometr bezdotykowy seria VS 450 z optyką 45/0

To rewolucyjne urządzenie wysokiej jakości z optyką 45/0. Spektrofotometr służy nie tylko do pomiaru barwy, ale również połysku bez fizycznego kontaktu z próbką.

Spektrofotometr Ci4100

Ci4100 jest niedrogim, kompaktowym spektrofotometrem zaprojektowanym specjalnie pod kątem wszechstronności oraz łatwości w użyciu. Dzięki temu urządzeniu możemy szybko określić receptury dla dopasowywania farby do próbek dostarczanych przez klienta.

 

Spektrofotometry przenośne

Spektrofotometr przenośny Exact

Nowy spektrofotometr z serii eXact, który łączy w sobie funkcjonalność z łatwym w użyciu interfejsem. Urządzenie przeznaczone jest dla wielu gałęzi przemysłu, które bada kolor w geometrii 45°/0°.

Spektrofotometr przenośny MA-T12

Jest to zupełnie nowe rozwiązanie firmy X-Rite. Urządzenie wyposażone w kolorową kamerę RGB zsynchronizowaną z  12 kątami pomiaru jest doskonałym wyborem dla klientów, którzy cenią sobie  najwyższe standardy. 

Spektrofotometr MA-T6

Ekonomiczna wersja spektrofotometru MA-T12 z 6 kątami pomiaru. Zapewnia nowy poziom powtarzalności i odtwarzalności pomiaru koloru.

Oprogramowanie dla spektrofotometrów z serii T-6 i T-12

Kolor jest decydującym czynnikiem wpływającym na zakup nowych produktów - od samochodów, przez elektronikę użytkową i sprzęt gospodarstwa domowego. Konsystencja koloru w różnych komponentach produktu silnie wpływa na postrzeganie jakości przez klienta. 

Spektrofotometry przenośne z serii Ci60,Ci62, Ci64

Nowa seria spektrofotometrów przenośnych dostępna jest w trzech wersjach, każda z odpowiednim otworem pomiarowym. To najbardziej popularna seria spektrofotometrów dostępnych na rynku i spełniająca wszelkie wymagania użytkowników.

Kolorymetr PantoneCapsure

PANTONE CAPSURE pozwala odczytać i przechwycić kolor z niemal każdej powierzchni, włączając małe, wzorzyste tkaniny i tekstury. Szybko i dokładnie znajduje jego odpowiednik z biblioteki PANTONE, który można łatwo wykorzystać w najpopularniejszych pakietach oprogramowania graficznego.

Przenośny Spektrokolorymetr RM200QC

Nowość w naszej ofercie. To urządzenie wysokiej klasy do wielu zastosowań w kontroli jakości. RM200QC analizuje kolor w oparciu o 9 pasmową informację o badanej próbce. Wyposażony jest w diodę LED UV, która pozwala na wyzwolenie fluorescencji.

Spektrofotometr przenośny MA 98

Urządzenia z serii X-Rite MA98 to najlepsze w swojej klasie spektrofotometry wielokątowe. Idealnie nadają się do pomiaru powłok lakierów samochodowych i w przemyśle farbiarskim.

Spektrofotometr z serii MA 94

Ekonomiczna wersja spektrofotometru MA 98., która dokonuje pomiaru pod 5 kątami: 15°, 25°, 45°, 75°, 110°. Idealnie nadają się do pomiaru powłok lakierów samochodowych i w przemyśle farbiarskim.

Spektrofotometr z serii MA 96

ekonomiczna wersja spektrofotometru MA 98., która dokonuje pomiaru pod 6 kątami: -15°, 15°, 25°, 45°, 75°, 110°. Idealnie nadają się do pomiaru powłok lakierów samochodowych i w przemyśle farbiarskim.

Oprogramowanie do spektrofotometrów Color IQC

X-Rite Color iQC Professional jest zaawansowanym oprogramowaniem do kontroli jakości barwy w poligrafii i w przemyśle. Program pozwala na zapis i analizę danych pomiarowych w sposób hierarchiczny, jako wzorce i próbki.

Oprogramowanie do spektrofotometrów Color iMatch

X-Rite Color iMatch to rozbudowany system dedykowany do przygotowywania receptur farb (akrylowych, emulsyjnych, bejc, farb lateksowych, olejnych), lakierów, tworzyw sztucznych, tkanin, kruszyw, tynków (wapiennych, silikatowych, akrylowych), posadzek, mas budowlanych oraz wielu innych.

 

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.eu

 

Początek strony