To kompaktowe urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do skutecznych pomiarów mętności.Ten precyzyjny miernik gwarantuje dokładność pomiaru do ±2% z doskonałą powtarzalnością odczytu do ±1%. Wyposażony jest w funkcję Fast Track , optymalizującą zapamiętanie i wyznaczenie miejsca próbki pomiarowej , pozwalając uniknąć użytkownikowi ewentualnych pomyłek lub powtarzającej się ręcznej identyfikacji. Ona upraszcza pomiary na miejscu i zarządza próbkami. System składa się z kluczy indentyfikacyjnych iButtonr i czytnika chipowego wbudowanego w mętnościomierz.
Miernik HI 98713-02 jest dostarczony w walizce transportowej z 5 kuwetami pomiarowymi i przykrywkami do nich , 5 kluczami indentyfikacyjnymi , 15 ml oliwki silikonowej , roztworami kalibracyjnymi (3) , roztworem testowym <0.1 FNU , ściereczkami do wycierania kuwet , zasilaczem 12 v.Cechy:
•    System optyczny zgodnie z metodą podczerwieni minimalizującą efekt zabarwienia roztworu , zgodnie z normą EN ISO 7027
•    Elastyczność - 3 tryby pomiaru do wyboru : pomiar pojedynczy , wartość średnia , pomiar ciągły
•    Kalibracja w 3 punktach po teście 0
•    Funkcja Fast Track : łączenie pomiaru z miejscem
•    Zapamiętywanie na żądane - 200 pomiarów
•    Port RS 232 i USB - przesyłanie danych z dużą prędkością
•    Funkcja GLP (Dobra Praktyka Laboratoryjna)
 
W ofercie posiadamy wiele rodzajów mętnościomierzy. Prosimy o kontakt.

Nr. zamówienia Opis
HI98713 Mętnościomierz przenośny HI-98713

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.pl

 

Początek strony