Przyrząd do badań nieniszczących do pomiaru wilgotności w betonie i posadzkach piaskowo-cementowych. Zakres 6%.

Nieniszczący przyrząd do pomiaru wilgotności w betonie i posadzkach piaskowo-cementowych. Pomiary  do kilku centymetrów głębokości można wykonać bez uszkodzenia powierzchni. Idealny do układania parkietu, wykładzin podłogowych lub pokryć podłogowych.

Dzięki pomiarowi impedancji elektrycznej zawartość wilgoci w betonie można łatwo ustalić, po prostu dociskając przyrząd do powierzchni betonu. Impedancja elektryczna jest mierzona poprzez generowanie pola elektrycznego o niskiej częstotliwości pomiędzy 8 elektrodami na dnie przyrządu. W zależności od zawartości wilgoci pomiary wykonuje się na głębokości kilku centymetrów.

Urządzenie jest idealne do szybkiego testowania dużych betonowych podłóg i konstrukcji, które muszą być pomalowane lub gdzie są układane (drewniane) podłogi.

Cztery skale umożliwiają elastyczne wykorzystanie instrumentu jako dokładnego urządzenia pomiarowego lub detektora w celu wykrycia śladów wilgoci lub wycieków.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 150mm x 85 mm x 38 mm
  • Waga: 298 g
  • Konstrukcja:  korpus ABS
  • Zasilanie :9 volt baterie PP3
  • Wyświetlacz: Analogowy
  • Zakres pomiaru:  do ponad 6% wilgotności dla betonu.
    0 do 100 Skala referencyjna

 

Nr zamówienia

Opis

0809200

Miernik wilgotności  betonu CM 1700

 

Temperatura i wilgotność

JB Labotech
Copyright 2016 - JB Labotech. ul. Redłowska 50C/1, 81-450 Gdynia, woj. pomorskie, NIP: 5862225975
tel.+48 694 150 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie: www.grafstar.eu

 

Początek strony